рейдер

Хто рейдерить фітнес-клуб в центрі Києва?

Відомий в Києві фітнес-центр «Sofiyskiy» потерпає від рейдерської атаки. Це результат фінансових махінацій скандально відомого банкіра Миколи Лагуна. Колишній власник «Дельта Банку» скуповував банки та спеціально доводив їх до банкрутства, виводячи активи та цінні застави.

У результаті шахрайських дій Лагуна боргові зобов’язання засновника клубу Олексія Дмитренка опинились в руках людей нардепа від «Народного фронту» Андрія Іванчука. За словами доньки Дмитренка , власниці клубу Ірини Рябченко, саме цей депутат організував рейдерське захоплення її майна.

Міністр юстиції Павло Петренко, також член «Народного фронту» допомагає своєму однопартійцю Іванчуку захопити «Sofiyskiy». З реєстрів дивним чином зникають заборони на відчуження і продаж нерухомого майна клубу, змінюються власники нерухомості, а виконавча служба Мін’юсту відмовляється виконувати рішення судів на користь справжніх власників.

Вимоги на власність клубу пред’являє фірма «БФ Груп». Її директор Юрій Грищенко є помічником народного депутата Іванчука. А власник фірми Артур Гранц – «права рука» Іванчука і партнер одного зі спонсорів «Народного фронту» олігарха Леоніда Юрушева. Донедавна в фірмі «БФ Груп» працював і брат Арсенія Яценюка – Володимир Яценюк.

Саме директор «БФ Груп» Грищенко прийшов захоплювати фітнес-центр з групою спортивних молодиків 30 грудня 2016 року. Підставою для захоплення рейдери називають витяг з реєстру, за яким вони дивним чином стали новими власниками приміщень клубу. І хоча спірними є лише частина приміщень, молодики під керівництвом помічника нардепа Іванчука намагаються захопити весь фітнес-клуб.

Власниця клубу Ірина Рябченко розповідає: «Артур Гранц сказав мені, що вони все одно відберуть мою нерухомість. Щоб я не пручалась, бо в судах і Мін`юсті вони вже все «вирішили». Замість клубу Іванчук хоче зробити офіси. Ми не знаємо, де шукати захисту і справедливості. Мій батько, який створив цей клуб, лежить прикутий до ліжка. Рейдери напали на нас з мамою, і ми не знаємо, що робити».

По материалам ord-02.com