У Раді застукали за кнопкодавством Олеся Довгого

Верховна Рада відхилила проект змін до закону «Про прокуратуру». Однак, під час голосування за цей скандальний законопроект одного із депутатів, Олеся Довгого, замітили за кнопкодавством.

Про це у соціальній мережі повідомив нардеп від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук. Новину передає «Преса України».

Як розповів Мосійчук, парламент все-таки не підтримав зміни до закону «Про прокуратуру», які б надали Генеральному прокурору повний контроль над Антикорупційним комітетом.

«Як не намагались очільник фракції Блоку Петра Порошенка в парламенті — Юрій Луценко, та спікер парламенту — Володимир Гройсман, зламати парламентарів і примусити підпорядкувати антикорупційного прокурора своєму ручному генпрокурору Шокіну – в них це не вийшло», — коментує народний депутат.

Крім цього, політик повідомив, що під час спроб проголосувати зміни до Закону «Про прокуратуру» кнопкодавив Олесь Довгий.

«Видно пообіцяли не саджати за вкрадену київську земельку», — додав Мосійчук.

Крім цього, схвально прокоментував нардеп і прийняття закону про національну поліцію.

«Тільки що парламент, проявивши характер, відкрив шлях до реформування совєтської міліції в національну поліцію із зовсім іншими правами, обов’язками і відповідальністю перед людьми. А головне, це дасть можливість провести кадрові зміни в цьому правоохоронному відомстві», — запевняє політик.

antikor.com.ua