Олег Пругло: розкішне життя полтавського керівника без декларацій

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло виділяється на фоні навіть вельми заможного в Україні класу державних чиновників. Проте він не вважає за потрібне вносити все своє майно до декларації. Журналісти «Фактора» виявили, що приховує один з керівників Полтавщини.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  factor-news.info
Олег Пругло проживає у будинку по вул. Бориса Гмирі. Але його ви не знайдете в декларації держслужбовця. За інформацією місцевого активіста Сергія Чередніченка, вартість будинку складає $200 000, площа — 150 м², а земельна ділянка дісталась Пруглу безкоштовно.

За даними Держгеокадастру, ділянка за адресою вул. Бориса Гмирі, 1 належить Раїсі Теодорівні Пругло — матері Олега. Він це підтвердив місцевому виданню «Полтавщина»: «Так, це моя мама. 5,5 років вона була прикована до ліжка. Півроку не пройшло, як вона померла. Це мамин будинок, а офіційно я проживаю в іншій квартирі.

dsc-0331

За правилами декларування, якщо Олег Пругло проживав разом з матір’ю у її будинку, то мав вказати його у декларації, але він цього не зробив. Натомість там можна побачити три квартири, дві з яких записані на дружину, гараж та дві земельні ділянки.

dsc-0326

Згідно офіційної біографії пана Пругла, він ніколи не займався бізнесом. Після закінчення Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ він 14 років служив у ЗСУ, потім працював заступником голови та головою Октябрської районної у м. Полтаві ради. У 2011 році вийшов на пенсію, а в 2014-му був призначений заступником голови Полтавської ОДА.

Ще один цікавий факт. Маючи автопарк з 9 автомобілів, Олег Пругло отримав «гуманітарну допомогу» у вигляді Mercedes-Benz E200 об’ємом двигуна 1796 см. куб. Він зможе ним користуватися протягом 10 років, як інвалід-чорнобилець.

pruglo-car

У підсумку виходить, що звичайний чиновник, далекий від бізнесу, має 3 квартири, дорогий маєток, 9 автомобілів, серед яких є і раритетні моделі. При цьому ще й отримує «гуманітарну допомогу» від держави. Дійсно, хто як не бідолашний заступник Полтавської ОДА потребує матеріальної підтримки… Напевно, всім іншим інвалідам-чорнобильцям вже роздали по «Мерседесу», а пан Пругло мужньо дочекався своєї черги і отримав його останнім.