Гліб Липський та контрабанда у особливо великих розмірах: звідки «дах»?

Однією з найбільш гострих проблем в Україні та одночасно складовою загальнодержавної корупційної системи, якою просякнуті всі державні інститути влади, є контрабанда. Не зважаючи на декриміналізацію так званої «товарної контрабанди», в Україну або транзитом через Україну, з інших держав, зокрема з території РФ-держави – агресора ввозяться млн. тон підакцизних товарів, товарів подвійного призначення тощо незаконно, без розмитнення, на шкоду державному бюджету, водночас на благо окремих груп та осіб з числа правоохоронних органів, злочинних угруповань та «звичайних» громадян.    

Можливо годинами розмірковувати, хто саме більше сприяє цьому ганебному для нашої економіки явищу: прикордонник, митник, співробітник органів державної безпеки, поліцейський, народний депутат чи сам контрабандист, однак без осіб-організаторів каналів контрабанди, які мають на меті отримання незаконних прибутків у особливо великих розмірах, воно б «технічно» не існувало.

З достовірних джерел журналістам стали відомі подробиці міжнародних злочинних схем організованих скромним київським підприємцем,

знайомтесь, звичайна людина, люблячий батько та сім’янин, формальний приватний підприємець, Липський Гліб Олександрович, у «вузьких колах» відомий як один з співорганізаторів схеми контрабанди цигарок з РФ до Республіки Польща транзитом через Україну.

Якщо подивитися поверхово, то Гліб Олександрович, здається чесним приватним підприємцем, одним з тих, на якому тримається вся економіка нашої держави. Водночас, насправді, на ньому лише формально рахуються суб’єкти господарювання (ТОВ “Інтерком Трейд”, ТОВ “Айвіел”, ТОВ “Сямень Сіті Груп”, ТОВ “Сіна Консалтинг”), які протягом 2017-2018 демонструють нульову господарську діяльність, а його дружина Липська (Сергієнко) Катерина Юріївна взагалі не працює з 2013.

EPSON014 

При цьому, за відсутності батьків і одного батька-пенсіонера у Липського Г.О., Катерина Юріївна, за нульових прибутків її та чоловіка, у 2018 році придбала двокімнатну квартирі у елітному будинку по вул. Мельникова, 83 Д (додаєш фото)

та елітний позашляховик марки Mercedes GL.

Крім того, подружжя майже щомісяця виїжджає на відпочинок за кордон та живе дійсно розкішним життям для людей категорії «без доходів»))).

Також відомо, що незважаючи на те, що кожен виїзд Гліба Олександровича контролюється ДМСУ та ДПСУ, останній відмиває брудні кошти через офшорні компанії Кіпру, які зареєстровані на дружину.

Хочеться, щоб компетентні органи звертали увагу не лише на «перевертнів у погонах», а й на таких звичайних підприємців, таких як Липський Гліб, без яких схеми і хабарі неможливі.

Далі ми будемо з’ясовувати хто і як «кришує» підпільного мільйонера Липинського і як Польща терпить таке неподобство!

Источник:   ukrpress.info