nelga

Директор «Держгеонадра» Нельга має власні фіктивні компанії з торгівлі фармпрепаратами та надання геологічних послуг

Незважаючи на те, що директор казенного підприємства «Держгеонадра» Віталя Нельга є державним службовцем, до цього часу він володіє приватними компаніями, а деякі з них – навіть очолює. 

Більше того, окремі ТОВки Нельги маєть ознаки фіктивності, а окремі – напряму пов’язані з діяльність держаного підприємства, яке він наразі очолює.

Так, згідно даними Єдиного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції В. Нельга є засновником ТОВ «Юртеко -7». (Ідентифікаційний код юридичної особи 38874712).

Компанія зареєстрована у серпні 2013 року, має статутний капітал розміром аж 3800 грн, з яких 1900 грн вніс особисто Нельга. А ще 1900 грн його партнер Олексій Валентинович Цапов.

ТОВ «Юртеко -7» надає юридичні послуги, здійснює діяльність у сфері інжинірінгу, діяльність у галузі провадження з небезпечними відходами, та головне, надає послуги з ГЕОЛОГІЇ та ГЕОДЕЗІЇ, а також технічного консультування з цих питань.

nelga

Чи «совпадєніє» той факт, що компанія належна Нельзі займається суміжними послугами із  тими, що й державне підприємство КП «Кіровгеологія», яке він зараз очолює?

Однак, на цьому позадержавна діяльність Віталя Нельги – не вичерпується. Він також є засновником ще одного ТОВ – «Інлайф». (Ідентифікаційний код юридичної особи     38039558).

Як і попередня, дана компанія має всі ознаки фіктивності, адже нараховує всього лише 1 тис. грн статутного капіталу, з яких Нельга вніс – 500 грн. Іншу частину вніс його партнер – Сергій Миколайович Тафта.

Згідно КВЕДу  ТОВ «Інлайф» займається виробництвом фармацевтичних препаратів (і це зі статутним капіталом у 1000 грн), може бути посередником у торгівлі спеціалізованими товарами, торгувати оптом і в роздріб фармацевтичними товарами і виробами, також ортопедичними товарами і навіть, уповноважене на заняття медичної практикою.

Більше того, Віталій Нельга, нині держслужбовець та директор КП «Кіровгеологія» до сьогодні є ніким іншим як КЕРІВНИКОМ цією фіктивної структури. (з 2011 року.)

Нагадаємо, В. Нельга продовжив реалізовувати на КП «Кіровгеологія» На КП «Кіровгеологія» схеми втікача Ставицкого

Руслан Якушев 

Антикор