Антон Карманов: шантаж та підкуп ОВК 94 виборчого округу

Всі пам’ятають як місяць тому Антон Карманов депутат Обухівської районної ради шантажував голову ТВК та змушував працювати в ручному режимі в своїх інтересах.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на   antikor.com.ua
Антон Карманов – районний депутат від фракції БПП. 21 березня відбулося продовження цієї історії.

Під час засідання окружної виборчої комісії 94 виборчого округу, що включає в себе Обухів, Васильків та прилеглі до них райони, було зафіксовано факти перебування у приміщенні з обмеженим доступом (серверна ОВК) сторонню особу.

Даний факт був зафіксований членами ОВК, представниками регіональних ЗМІ та спостерігачами міжнародної місії ОБСЄ. На відео можна побачити   депутата Обухівської районної ради від БПП Карманова Антона Миколайовича, уродженця Луганщини, який намагався швидко сховатися від відеозаписуючого пристрою.

Враховуючи попередній скандал,  із  тиском на голову ТВК, можемо стверджувати, що історія з махінаціями в 94му виборчому окрузі набирає обертів. Що Антон Карманов робив в серверній? Питання відкрите, але вчора  до опівночі видавалися списки виборців, які 31 березня матимуть право голосу. Чи це підготовка до фальсифікації, чи банальна халатність голови ОВК№94 – з’ясовуватиме поліція, яка прибула на місце злочину.

Як би там не було, але факт втручання у виборчий процес представниками президентської вертикалі зафіксований. Крім того, Карманов не зазначений у листі реєстрації осіб, що мали право бути присутніми на засіданні ОВК. А це є грубим порушенням чинного законодавства та нехтування законів України.

Карманов Антон

Карманов Антон