Андрій Діхтярук: призабутий корупціонер знову на політичній арені

Після чергової хвилі ганебних DMCA-спроб з боку фігурантів, ми продовжуємо рубрику Ретроспектива. У нашому матеріалі ми поговоримо про афериста Андрія Діхтярука, який був призабутий колегами і під шумок намагався зачистити репутацію в Гугл.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  navarti.in.ua
Аферист Діхтярук Андрій намагається стати білим і пухнастим. Навіщо? Швидше за все, не хоче за ґрати. Андрій Діхтярук – людина унікальна у всіх сенсах цього слова. За часів Януковича і Ющенка він був одним з найскандальніших корупціонерів-податківців, а зараз спокійно працює в КОДА у Максима Мальнічука. Андрій Діхтярук, який є радником з фінансово-економічних питань голови Київської обласної державної адміністрації, став справжньою ганьбою для нової влади, – зазначає в коментарі First Truth & Transparency Committee джерело в Київській Обласної Державної Адміністрації.

Андрій Діхтярук народився 23 березня 1969 року в місті Калинівка Вінницької області. Отримав або ж купив три вищі освіти, а саме технічне, економічне, і юридичне. Стандартний пакет … Пройшов шлях від податкового інспектора (хоча і не раз горів на хабарах) аж до керівника обласної податкової адміністрації, працював у Вінницькій, Волинській, Черкаській, Харківській областях. Стаж державної служби майже 20 років. Андрій Діхтярук (Андрей Дихтярук) зміг вкрасти більше 20 млн гривень. Відсидів за гратами близько двох місяців, офіційно Андрій Діхтярук заборонено займати державні посади.

Андрей Дихтярук

Слід нагадати, що на початку 2011 року колишній голова державної податкової адміністрації у Волинській області Андрій Діхтярук, який в той час займав посаду заступника голови ДПА в Черкаській області, «погорів» на отриманні хабара (http://ei.com.ua/news/399393-na-khabari-pijjmali-kolishnogo-golovnogo-podatkivcya-volini-andriya-dikhtyaruka.html). А. Діхтярук затримали 24 лютого 2011 року в Черкасах разом з начальником відділення державної податкової адміністрації. Чиновники вимагали у чоловіка хабар в розмірі 80 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Андрей Дихтярук

За даним фактом було порушено кримінальну справу. Затримання Діхтярука (имя на русском Дихтярук Андрей) і його колеги проводили співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю спільно зі спецпідрозділом управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Відзначимо, що з вересня 2001 року Андрій Діхтярук з Вінницької області прибув на Волинь на посаду заступника голови ДПА в області. З березня 2007 по лютий 2008 року він очолював державну податкову адміністрацію Волинської області, а з липня минулого 2010 року Діхтярук почав працювати в Черкаській області.