Александр Ледник

Александр Ледник прятался от люстрации в батальоне «Донбасс»? Ветераны АТО в ярости

У батальоні «Донбас» числиться екс-чиновник Олексндр Ледник, який переховується від люстрації

Про це повідомили на сторінці батальйону у «Фейсбуці», передає depo.ua.

«Вчора в Маріуполі бійці батальйону «Донбас» поспілкувалися з журналістами ряду ЗМІ щодо неприємної ситуації, яка склалася в нашому підрозділі. Йдеться про те, що в штаті батальйону був виявлений чоловік, якого ніхто ніколи не бачив — Ледник Олександр Вікторович.

Крім того — ця людина подана на отримання статусу учасника бойових дій.

В ході розслідування, проведеного Радою ветеранів батальйону «Донбас», стало відомо, що у грудні 2015 року колишній боєць батальйону «Донбас» з позивним «Капітан» Гаврищук Олександр, за сприяння посадовця батальйону капітана Ігоря Дорошенко, клопотав перед командиром в/ч 3057 Крячко А.В. про прийняття до лав батальйону Ледника Олександра Вікторовича, в обхід стандартної процедури прийняття в батальйон.

«Ледник Олександр Вікторович фігура дуже цікава. У минулому цілий генерал митниці — колишній начальник Дніпропетровської обласної митниці за часів правління Януковича, а також близький друг Калетника і вірний соратник Клименко.

11 лютого 2016 Ледник Олександр Вікторович був внесений в штат батальйону «Донбас». У строю ця людина так і не з’явився. Офіційно його відсутність командування частини визнало лише з 16 березня. Згодом, ім’я Ледника Олександра Вікторовича було виявлено в списку бійців, поданих на отримання статусу УБД», — йдеться у повідомленні.

Рада ветеранів батальйону «Донбас», звертається до командування НГУ для пошуку вирішення цієї проблеми.

«Батальйон «Донбас» не бажає ставати притулком для тих, хто хоче уникнути люстрації, а бажає залишатися бойовим батальйоном, де кожен військовослужбовець має тільки одну мету — захищати нашу Україну», — написали у прес-службі батальйону.

По материалам www.depo.ua