10 фактов из жизни Олеся Довгого

Десять фактів про Олеся Довгого за матеріалами руху «Чесно» та журналістських розслідувань:

1. Олесь Довгий є мажором, його рідний батько Станіслав та рідний дядько Тарас Довгий були депутатами Верховної Ради. Його батько був народним депутатом, який після перемоги Януковича зрадив фракцію «Наша Україна», вийшов з неї, вступив у фракцію Литвина і став членом коаліції Азарова-Януковича, пишеОбозреватель.

2. Зрада батька Довгого сталося одночасно з винесенням постанови про обшук в помешканні Олеся Довгого. Метою цього обшуку було вилучення підроблених документів, бланків фіктивних підприємств, їх печаток, які використовувались для здійснення незаконного відчуження пакетів акцій ВАТ «Київводоканал», ВАТ «Київгаз». Генеральною прокуратурою було порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості осіб Київської міської ради за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

3. Олесь Довгий був найближчим соратником і правою рукою найбільш корумпованого мера Києва Леоніда Черновецького. Без підпису Довгого не вийшло би в світ жодне корупційне рішення Льоні-Космоса. Але навіть після того, коли злочинна діяльність Черновецького стала надбанням громадськості, Довгий не відмежувався від його злочинів і не вибачився перед київською громадою.

4. На совісті Довгого цинічне розграбування земель Києва. Так, на сесії 1 жовтня 2007 року було виділено тисячу гектарів землі на 18 фіктивних кооперативів, які були створені для дерибану шляхом купівлі паспортних даних.

5. Олесь Довгий дурить виборців. У рекламному блоці газети «Світловодськ-Інфо» повідомляють: «Реальну ставку в 102 окрузі президент робить на Олеся Довгого». Насправді Блок Петра Порошенка не підтримує Довгого, а кандидати від БПП Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко виступили на підтримку єдиного кандидата від демократичних сил Андрія Лавруся.

6. Саме Довгий привчав до корупції сина президента Андрія Ющенка, і, намагаючись отримати прихильність сина президента, після Помаранчевої революції подарував йому коштовний мобільний телефон марки Vertu, ціна якого сягає декілька тисяч доларів.

7. Уникнути покарання за злочини, скоєні за часів Черновецького, Олесю Довгому вдалося завдяки шлюбу з донькою депутата від Партії регіонів Ірини Горіної. Тієї самої, яка скаржилася, що отримала струс мозку від сніжки, яка влучила у неї – тоді як прокуратура в часи Януковича відмовлялася порушувати справи після багаточисельного побиття опозиції.

8. В 2012 році Довгий висунув свою кандидатуру за 214 округом у Києві. Готуватися до цих виборів Довгий почав за багато місяців, вкладаючи великі суми в підкуп виборців та заохочення голосувати за нього. Однак, попри масовану скупку голосів за допомогою «мережі Леоніда Черновецького», Довгий програв маловідомому на той момент кандидату від УДАРу Віктору Чумаку понад 5 тисяч голосів з результатом 39 відсотків проти 33,5 відсотків. Запорукою успіху Чумака стало те, що його кандидатуру підтрималі інші демократичні сили. Після цього, усвідомивши, що Довгий більше ніколи не зможе завоювати прихильність киян, він втік балотуватися до Кіровоградської області.

9. Довгий намагається обдурити виборців 102 округу Кіровоградської області, пролобіювавши висунення за цим округом від найрейтинговішої політичної сили Блок Петра Порошенка свого підлеглого Вадима Бондаря. Зокрема, Бондар в структурах Довгого курує питання зовнішньої реклами, друкованої продукції, газетних матеріалів, а до того він працював у структурах Черновецького.

10. Не ховаючись, Довгий займається підкупом виборців на 102 окрузі. Є відеодокази роздачі від його імені 200 гривень за голос. За схемою роботи на виборчому окрузі в Києві у 2012 році, Довгий підкуповує виборців шляхом встановлення дитячих майданчиків, автобусних зупинок, роздачі подарунків переможцям спортивних змагань. Усе це робиться за гроші, вкрадені в киян. При цьому, балотуючись на виборах 2012 року, Довгий обіцяв продовжувати свою благодійну діяльність незалежно від результату перегонів, але як тільки він програв вибори, одразу ж згорнув діяльність з роздачі подарунків. Тепер він приїхав дурити мешканців Кіровоградської області.

antikor.com.ua