Вовк в овечій шкурі з Печерських пагорбів

Вовк в овечій шкурі з Печерських пагорбів

Факти про корупцію в політиці, державних структурах і судах регулярно з’являються у засобах масової інформації. Однак, днями, скандал розгорівся там, де його зовсім не очікували. В епіцентрі новин опинився київський храм “Миру, любові та єдності християн”, який будується на Печерських пагорбах. 

Щодо цієї ситуації вже сказано надто багато. Ініціатор конфлікту – пастор Володимир Кунець висловив свою позицію, яку висвітлили деякі ЗМІ та народні депутати. На відкриту прес-конференцію з поясненнями та документами вийшли представники союзу ЄХБ.

Тому, інформації про цей скандал достатньо, аби розумні люди змогли відокремити правду від брехні та на підставі документів і фактів розібратися у ситуації самостійно.

Але під час скандалу виявилося ще багато цікавих деталей та фактів, які не стосуються самого храму, але є досить пікантними та зовсім в інакшому світлі представляють пастора Володимира Яковича Кунця.

Виявилося, що поруч з храмом є ще одна будівля, яка розташована на сусідній земельній ділянці, площею 0,27 га. Багато років усі віряни вважали, що ця земля та приміщення належить християнському центру та церкві “Слово життя”, оскільки вони були придбані, реконструювалась та ремонтувалась за жертовні кошти віруючих.

Однак, в мережі інтернет з’явилися документи, а саме витяг з держреєстру прав власності, які засвідчили, що у 2015 році без відому прихожан церкви, таємно, приватним власником будівлі став син пастора Володимира Кунця — Олександр Кунець. А в самій будівлі, незважаючи на те, що на вході у двір висить оголошення про розташування у ній християнського центру “Слово Житя”, мешкає сам Володимир Якович та його родичі.

За словами віруючих, ніяких зборів та порад з ними щодо переоформлення будівлі у приватну властність на Олександра Кунця не проводилося. Все було зробленно по “тихому”, точніше по-шахрайські.

Оскільки, все про що написано вище має явні ознаки шахрайства та привласнення чужого майна, варто з’ясувати скільки коштує земля та будівля, які, фактично привласнила родина Кунців.

Отже, поруч з будівлею Кунців виставлено на продаж земельну ділянку, площею 0,20 га. Коштує вона 26 млн. 770 тисяч гривень, що по сьогоднішньому курсу складає 1 мільйон 25 тисяч доларів США. Таким чином, ціна однієї сотки землі складає 51 тисячу доларів.

 Земельна ділянка, яку привласнила родина Кунців має площу 0,27 га., отже її ціна на сьогодні складає 1 мільйон 377 тисяч долларів! Щодо будівлі, то її вартість встановити доволі складно, оскільки площа, яка вказана в документах (106,7 м. кв.) не є достовірною. З першого погляду стає зрозумілим, що тільки основний триповерховий будинок має площу понад 700 м. кв. Поруч з ним розташовані ще декілька приміщень та навіть комерційний обєкт. Загальна площа усіх цих будівель, ймовірно складає понад 1000 м. кв. Якщо рахувати вартість з огладу на саму низьку ціну за 1 кв. м. в цьому районі, а це на сьогодні 1,5 – 2 тисячі доларів США, то будівлі коштують не менше 1 мільйона доларів.

Тобто, родина Кунців, фактично захопила спільну власність віруючих, вартістью 2,3 – 2,5 млн. доларів.

Ще один цікавий факт, який стає зрозумілим з документів, полягає в тому, що значна частина будівель про які мова йшла вище, побудовані та використовуються без належної дозвільної документації. Однак, з огляду на факти шахрайства родини Кунців, незаконе будівництво виглядає як дитячі пустощі.

Сам Володимир Якович відмовляється будь-як коментувати або пояснювати свої дії.

Коли дивишся на такі вчинки людей, які за своїм статусом повині бути взірцем чесноті та порядності, на думку не спадає нічого іншого, окрім Біблійних слів про вовків одягнених в овечу шкуру. Вірянам у цій ситуації можна лише поспівчувати. Вони стали не тільки жертвами шахраїв, які привласнили їхні кошти і майно, а ще й глибоко поранили їхні душі.

По материалам antikor.com.ua