Владимир Карплюк вымаливает прощение у Анатолия Федорука, «подарив» Буче Ворзель

На ФБ акт цього переходу дотепно назвали сучасним відлунням кріпосного права у Приірпінні, нагадавши, що свого часу мер Бучі Федорук врятував свого колишнього заступника Карплюка від буцегарні…

Як повідомлялося, вчора сесія Ворзельської селищної ради проголосувала за входження Ворзеля до складу Бучанської об’єднаної територіальної Громади. Прихильники створення окремої ОТГ з адміністративним центром у Ворзелі виявилися в меншості. Варіант входження Ворзеля до Ірпінської ОТГ навіть не розглядався.

Оглядачі по-різному коментують ці події. Багато хто пояснює підпорядкування Ворзеля Бучі родинними зв’язками – їхні селищна та міський голови, відповідно Лариса і Анатолій Федоруки – рідні сестра і брат. Але це скоріше не першопричина, а її наслідок.

Головною причиною здачі Ірпенем одного з підпорядкованих селищ сусідній Бучі (до слова, також була підпорядкованим Ірпеню селищем до 2007 року) – це «відкупна» колишнього мера Володимира Карплюка за період його діяльності в Бучі на посаді заступника міського голови ще у 2010-11 роках. Принаймні таке запитання-припущення висловлює відомий у Приірпінні конспіролог Антон Курсін, коментуючи цю подію картиною ХІХ ст. Миколи Неврєва із зображенням поміщиків, які торгують кріпаками:

screenshot1

Влітку 2011 року в Бучі на будівництві ЖК «Новатор» сталася аварія, внаслідок якої загинув один будівельник, інший опинився в реанімації. Виконувала роботи фірма «Сарафан», заснована Карплюком. У цей час він звільнився з посади заступника міського голови Бучі. Як стверджують політичні опоненти Карплюка, тоді Федорук його звільнив заднім числом, аби той уникнув відповідальності. Якщо це так, тоді справді в Карплюка є причина добре віддячити Федоруку, «давши вольну» Ворзелю до Бучі. Адже вже через кілька років після згаданої трагедії на будівництві Карплюку згадали давні гріхи, висунувши підозру за ст. 272 ч. 2 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки, що призвело до загибелі людини).

screenshot2

Іншою обставиною, що свідчить про таємний «договірняк» між Ірпенем та Бучею з приводу перепідпорядкування смт Ворзель є дуже млява реакція нинішньої ірпінської поки що влади на події у Ворзелі. Не в приклад прагненню до від’єднання від Ірпеня Гостомеля та Коцюбинського, якому так звані КіНОшники – депутати прокарплюковської правлячої коаліції – дуже активно перешкоджають усіма доступними для них способами й методами.

Источник:      n-v.com.ua