Владимир Карплюк воюет с женщинами и детьми

Мова йдеться про захист земель ДСО — чи не єдиний гектар лісу, який залишається у державній власності — Ірпінської Державної служби охорони. Фактично це остання присадибна ділянка, яку, як і решту в Ірпені, міська влада віддає під забудову. Оскільки в Ірпені катастрофічно не вистачає шкіл та дитячих садочків і діти вимушені навчатись в дві зміни, мешканці міста вийшли на акцію протеста. Проте забудовник силовими методами намагався перервати протест. За допомогою тітушок, людей задували вогнегасниками, не зупинила їх навіть присутність молодих мам, які прийшли підтримати мешканців і не допустити знищення лісу.Ще восени минулого року тут почали вирубати столітні дуби та сосни і готувати будівельний майданчик. Завдяки активному протистоянню мешканців, тоді це вдалося припинити. Тоді ж місцева влада на чолі з мером пообіцяли, що  забудови тут не буде.

Крім того, наприкінці квітня місцеві жителі провели громадські слухання щодо використання території ДСО. На думку громади там має бути освітній заклад, а не чергову висотку. Наразі ж тут копають котлован під багатоквартирний житловий будинок, вантажівки вивозять землю і знищуються живі дерева.

Тим самими, міська рада відверто нехтує пропозиціями громадських слухань щодо розвитку території ДСО, аргументуючи свою непричетність до зміни цільового призначення ділянки. Зокрема, численні питання незаконної забудови покриває начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Дмитро Ценов. За інформацією від осіб, наближених до Ірпінського мера, за проведення цієї оборудки Ценов має отримати від Карплюка винагороду в розмірі 40 квартир.

Журналісти та громадськість вже неодноразово звертали увагу на той факт, що деребан Ірпінських лісових угідь, земель, пойми, дитячих таборів проходить за активної підтримки правоохоронних органів.

Як вже повідомляли ЗМІ «співпраця» фігуранта численних земельних скандалів Володимира Карплюка з начальником Головного управління Національної поліції в Київській області коштує Ірпінському меру 10 тисяч долларів щомісяця.

Не зважаючи на суспільний резонанс, викликаний причетністю Ценова до корупційних схем Ірпінського міського голови,керівництво МВС області продовжує брати участь в незаконних оборудках та «кришуванні» Володимира Карплюка, який на сьогодні є фігурантам понад 10 кримінальних впроваджень і займає посаду мера.

78

По материалам:   АНТИКОР