Олег Аверьянов

Нардеп: Через кіпрські та белізькі офшори Ляшко та його касир Авер’янов пограбували українців на мільярди

Народний депутат України від БПП Сергій Каплін оприлюднив данні колосальної коррупціі голови РПУ Олега Ляшка та його найближчого оточення.

«Історія про скандальновідому вже за останніми трьома Держбюджетами Прилуцьку «Пожмашину». Як Ляшківський ставленик спершу довів завод до банкрутства, щоб потім купити його за копійки, провести все через офшори і пиляти на ньому державні кошти. Маю цілу папку документів про злочини команди Ляшка на заводі на Чернігівщині, який вони поцупили, а тепер під виглядом оновлення автопарку пожежних, гасять мільярдні пожежі в своїх офшорах. Скільки може коштувати цілий завод із виробництва пожежної і спеціальної техніки? Усього 132 000 гривень!

Після того, як там півроку побув директором голова Чернігівського обласного осередку РПЛ і довів його до неплатоспроможності, підприємство взяло кредит у 60 мільйонів у кума Авер’янова Борща, який також був кандидатом від радикалів. В ході банкрутсва все майно було відчуджене на користь «АВ Індастріал Груп», 100% власником якої є той же Авер’янов. Учасниками цього викупу були підставні особи — друзі, теща та офшорні фірми з Кіпру та Белізу. Так само за 490 мільйонів фактично самі собі розпродали майно державного виробничого підприємства «Пожспецмаш», а це не багато-не мало аж 70(!) об’єктів нерухомості.

Під час всіх цих радикальних офшорних оборудок з «Пожмашиною» махінатор Авер’янов встиг побути ще й заступником голови ДСНС. При цьому отримав посаду, будучи фігурантом 3 кримінальних справ, які розслідували ГПУ та САП.

Однак протекція Радикальної партії Ляшка та їхніх колег по «голубій коаліції» Авакова загальмувала слідство. Звісно, Авер’янов офшорно-злочинним шляхом вкрав у держави за безцінь підприємство, на яке Ляшко встиг вициганити з бюджету майже 1,5 мільярди гривень!!! Ляшко тут не просто в темі, а і в долі. Всі ці схеми і факти злочинів ми передали в запитах до НАЗК, НАБУ та ГПУ!» — підсумував Каплін.

Нагадаємо, що раніше САП та НАБУ порушили справи проти Олега Ляшка за незаконне збагачення.

По материалам antikor.com.ua