Елена Жадько

Елена Жадько доводит Марганец до ручки

Від дій мера-сепартиста міста Маргнець страждає школа №3 та її директор Наталя Куржанова.

Жадько Олена, мер міста Марганец, разом із заступником міського голови Платоновою Тетяною учинили тиск на директора школи №3 Наталю Куржанову через її патріотичну позицію, участь у волонтерському русі та боротьбу з корупцією.

“За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів з боротьби з корупцією”, – повідомляє Марганецький очевидець.

Учні школи №3 на патріотичній акції, організованій Наталею Куржановою

Крім цього, Наталя Куржанова – громадський діяч і заступник керівника міського осередку партії «БПП  Солідарність». Олена Жадько у минулому очолювала осередок Партії Регіонів, а згодом Опозиційного блоку, організовувала поїздки на антимайдан та гнобила всіх, хто має проукраїнську позицію.

Агітаційна листівка Олени Жадько

Після одного із заходів – конкурсу малюнка «Корупція очима дітей» — з боку міської влади та команди пані Жадько пішов тиск на пані Куржанову.

“Це і всілякі незрозумілі перевірки – за те, що поблизу школи створено місця для перебування та харчування безхатніх собак, аби вони не кидались на перехожих та на дітей, планові та позапланові рейди пожежних інспекторів і нарікання щодо недостачі коштів на шкільному балансі”, – пише Марганецький очевидець.

Наталя Куржанова під час збору волнтерської допомоги у школі №3

Навіть після цього пані Жадько та її прибічниці – начальник освіти Кострикіна Валентина та її замісник Фоміна не змогли вгамуватись та намагалися надалі вижити директора школи, адже та користувалася підтримкою колег та батьківського комітету.

Як наслідок – було порушено українське законодавство та видано безпричинний наказ про звільнення директора Наталі Куржанової.

“Очолила весь цей цирк заступник міського голови Платонова, яка на запитання “Чому ви не розмовляєте державною мовою?” відповідала, що як хочу так і розмовляю”, – повідомляє Марганецький очевидець.

Вірогідно, Жадько та її команда намагаются утвердити свою злочинну владу у місті, тому діють не за принципами законності, а з ціллю знищення патріотів.

Жителі Марганця обурені подіями, що відбуваються: на їх думку, Куржанову вже давно потрібно було усунути від керівних посад.

Нагадаємо, що місто Марганець Дніпропетровської області страждає від гуманітарної катастрофи, яка стала наслідком дій міського голови від «Опозиційного блоку» Олени Жадько.

По материалам informator.news