Ядуха

Екс-губернатор Ядуха зведе ресторан поблизу санаторію свого свата у Хмільнику

Шановні пробратими, повідомляю Вам про неординарну подію. Сьогодні в Хмільнику о 16 годині заплановано термінову позачергову сесію. Справа в тім, що на території скандального, украденого в аграріїв регіоналами санаторію «Поділля» ПОБИТО 2-Х ДЕПУТАТІВ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, за їх намагання перевірити, законність будівництва ресторану ексгубернатором Хмельницької області Ядухою . Для тих хто не знає пан Ядуха називав владу Яника «ПОСЛАНОЮ УКРАЇНІ БОГОМ» і до останнього виступав проти революції гідності .

Земля де будується ресторан ЛЕЖИТЬ В ЗОНІ ЛІСОВИХ НАСАДЖЕНЬ!!! Коли депутати спробували перевірити цей факт їх побили та зацькували собаками охоронці санаторію на чолі синульою директора санаторію Реп’яхом молодшим. Сьогодні депутати міської ради, самооборона та АТОвці хочуть прогулятись до санаторію щоб розібратись у ситуації з будівництвом. Всі хто може прошу підтримати, бо регіональні недобитки починають знову підіймати голови!!!!!

Колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха займатиметься бізнесом у куротному Хмільнику Вінницької області.

Фото Віталія ТараненкаПро це “Незалежному громадському порталу” стало відомо з інформації у відкритих реєстрах.

За даними майнового реєстру, 4 лютого 2017 року Ядуха купив 90 соток землі  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що на вулиці Курортна, 10.

ядуха_земля

10 березня колишній чиновник на ім’я мера Хмільника написав заяву на видачу містобудівних умов та обмежень на раніше придбаній ділянці, конретизувавши, що має намір звести ресторан і відпочинкові будинки.

rishennia-u-spravi-vasylia-iavduhy-1

Рішенням виконкому Хмільницької міськради від 20 березня №105 заяву Ядухи задоволено і доручено управлінню містобудування та архітектури підготувати необхідний пакет документів.

rishennia-u-spravi-vasylia-iavduhy-2

Згідно з відомостей Публічної кадастрової карти, земельна ділянка Ядухи примикає до комунальних земель, якими користується ТОВ “Санаторій Поділля”.

карта

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol“, основним засновником санаторію прописана інша “товка” “Здравниця Поділля”, яка належить сім’ї Анатолія та Олександру Реп’яхам. Такі ці двоє є власниками “Санаторію Поділля”.

Як повідомляють віниицькі ЗМІ, Анатолій Реп’ях доводиться Василю Ядусі сватом: донька Ядухи Світлана вийшла заміж за сина Реп’яха Олександра. І 90 соток, яких купив Василь Степанович, володів його сват Анатолій Реп’ях з 2002 року. Щоправда, за словами місцевих активістів, ця земля дісталась Реп’яху 15 років тому за “символічну” ціну.

Крім цього, після Революції гідності діти екс-голови Хмельницької ОДА здійснили вигідні придбання у ТОВ “Санаторій Поділля”. Зокрема, доньці колишнього високопосадовця Світлані Реп’ях дісталися три кімнати з балконами і санвузлами у спальному корпусі санаторія. Загалом, за 44,8 кв. м вона заплатила 76,9 тис. грн! Оформила вона нове майно у грудні 2014 року.

У власність сина екс-губернатора Олександра Ядухи, який встиг попрацювати у хмельницькій прокуратурі, відійшло також три кімнати санаторію загальною площею 44,6 кв. м. За них він заплатив 76,9 тис. грн.

По материалам taras-ua.com